Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zimní soustředění Bedřichov, splněno

5. 1. 2011

Soustředění je za námi. Během povedeného slunečného víkendu jsme naběhali spoustu kilometrů a samozřejmě taky zbylo dost času na nezbytný a kvalitní teambuilding. Několik málo fotek od Fojťase je v galerii. Škoda, že fotek nebylo víc, protože obzvláště naše klasická sekce patřila k ozdobám Jizerských stop.

Po mnoha marných pokusech se mi podařilo sehnat ubytování na chatě Královka, což sice není přímo v Bedřichově, ale mělo by to být hned u stopy. Ubytování bude s polopenzí za cenu 490/os/den na 2 noci (pá-ne). Předpokládaná účast: Márty, Rišák, Korba, Máca, Fojťas. Aktuální info o počasí, stavu tratí a mapu tratí najdete zde.

Na chatě pinec !!!!! Takže rakety s sebou.

 

Ahoj COSi,

předně vás vítám v Novém roce. Aby si naše drahé polovičky až příliš nezvykly na naši častou domácí přítomnost a taky abychom trošku podpořili naši kondiční přípravu, zrodil se nápad udělat krátké třídenní zimní soustředění.
Místo: Jizerské hory, Bedřichov
Datum: 29.-31.1.2011
Koho by baby nepustily, může je přece jen vzít s sebou (pouze na vlastní nebezpečí!!! ).
Svůj zájem či nezájem a případné další náměty sdělte prosím co nejdřív v diskusi pod textem. Podle předběžného počtu zájemců je totiž třeba co nejdřív začít shánět ubytování.
 
Dále také připomínám, že termín pro zaplacení členských příspěvků je konec ledna. Platby přijímá CD na adrese našeho sídla popřípadě v klubovně . Zde lze také podat přihlášku do našeho sportovního klubu (pro ty, kteří tak neučinili na naší ustavující schůzi).
 
Márty

 

 

Náhledy fotografií ze složky Bedřichov 2011

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jizerky

(RisaK, 10. 1. 2011 15:34)

Tak ja prihlasuji sebe od patku do nedele.

Taky objednávka

(Korba, 10. 1. 2011 10:47)

Objednávám 1 kus 2 noci, ale taky bych radši pá-ne. Výjezd povinnej, už nenám ty kašpary kam dávat.

Objednáffka

(Fojťas, 7. 1. 2011 13:37)

Já bych jel na 2 noci, tj z pátku 28.1. na sobotu 29.1. a so-ne. Manželka nakonec nepojede - prej je to pro ni velká prestižárna. Pokud budete chtít vyrážet až v so 29.1., tak jen na jednu noc.

Bedřichoff

(Faggič, 7. 1. 2011 10:03)

Ubytování v Bedřichově můžu zařídit u kamaráda Dušana, má tam menší penzionek,kultura.strava vlastní nebo v nedalekým zařízení.Dejte mně vědět zaffčas.

Re: Bedřichoff

(márty, 7. 1. 2011 11:03)

Dík,jestli je to blízko do stopy, tak by jsme to určo brali. Zkus pls zjistit podmínky. Zatím odhaduju tak 6 kousků. Definitivní počet bych měl znát do příští středy. Ty pojedeš?